Gilaus griovelio rutulinis guolis 628 2RS FŁT 8x24x8

Gamintojas: FŁT
Prekės kodas: MX-L0101-001-0777
Prieinamumas: Prekių pristatymas 6-11 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2025-05-21
4.20€
Be mokesčių: 3.47€

Kiekis

628 2RS tipo rutulinis guolis yra rutulinis guolis, turintis 1 rutulių eilę, kurių išorinis skersmuo yra 24,00, o vidinis - 8,00. 628 2RS guolis pasižymi galimybe išlaikyti radialines ir ašines apkrovas ir dėl savo mechaninių savybių bei galimybių yra plačiai naudojamas pramonėje, mašinų pramonėje ir medžiagų krovimo pramonėje.

Guolių gamintojas FŁT pasirūpino | pasirūpino, kad būtų išsaugoti visi rutulinio guolio techniniai aspektai ir savybės bei atsparumas papildomoms apkrovoms. FŁT pagamintas guolis taip pat leidžia jį naudoti ant velenų ir ašių, besisukančių dideliu greičiu. Guolis pasižymi itin dideliu atsparumu radialinėms ir ašinėms jėgoms.

628 2RS guolis yra rutulinis, todėl pasižymi dideliu universalumu ir labai paprasta, todėl itin kompaktiška konstrukcija. Tai leidžia dirbti sudėtingomis sąlygomis ir nereikalauja dažnos priežiūros. Puikiai tinka naudoti korpusuose su papildomais sandarikliais. Jis atsparus didelio veleno ašies trūkumui, nes naudojami rutulių pavidalo riedėjimo elementai, leidžiantys perduoti dvi jėgų poras.

Puikūs techniniai parametrai, itin aukštas ilgaamžiškumas ir maža kaina yra didžiausi 628 2RS guolio privalumai. Papildomos 2RS konstrukcijos panaudojimas leidžia guoliui stabilizuotis ir pasiekti geresnes mechanines savybes, būtinas esant labai dideliam sukimosi greičiui arba perduodant didesnes ašines ar radialines jėgas.


Pavadinimas: 628
Vidinis skersmuo d [mm]: 8
Išorinis skersmuo D [mm]: 24
Plotis B [mm]: 8
Kėbulas: 2RS
Atsparumas: normalus
Flanšas [mm]: Nr
nerūdijantis: ne