Makeblock

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Makeblock mBot (Bluetooth version)
  mBot - STEM Educational Robot Kit - tai robotas-konstruktorius valdomas Bluetooth ryš..
99.00€
Turime parduotuvėje Vilniuje
Makeblock mBot Ranger (Bluetooth version)
mBot Ranger – naujesnė ir platesnė mBot versija. Rinkinyje yra visos detalės ir įrankia..
189.00€
Turime parduotuvėje Vilniuje
Starter Robot Kit (Bluetooth Version)
Robotas-konsruktorius Starter Robot Kit valdomas Bluetooth ryšiu. Galimos spalvos: mėlyn..
161.99€
Prekių pristatymas 3-7 d.d.
Starter Robot Kit (IR Version)
Robotas-konsruktorius Starter Robot Kit valdomas IR ryšiu (nuotolinio valdymo pulteliu). ..
188.00€
Prekių pristatymas 3-7 d.d.
Ultimate Robot Kit
Ultimate Robot Kit
Makeblock
„Makeblock“ - tai aliuminio sijų konstrukcijomis paremta robotikos platforma, kuri skirt..
363.00€
Prekių pristatymas 3-7 d.d.
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Makeblock įkurta 2011 metais ir per labai trumpą laiką tapo pirmaujanti rinkos lyderė visame pasaulyje, kuri orientuojasi robotų gamyboje bei programavimo platformų sferoje. Makeblock - tiek mokytojų, tiek studentų, tiek mėgėjų pasirenkama įmonė, kuri siūlo platų prekių pasirinkimą visiems, kurie nori mokytis, žinoti, atrasti ir bandyti.

Makeblock tiekia daugiau nei 500 įvairiapusiškų mechaninių dalių, taip pat programavimo įrangą, kuri padeda žmonėms realizuoti savo slapčiausias idėjas. Daugiau nei 600 000 kūrėjų iš viso pasaulio mokosi kartu su Makeblock. Svarbiausia - nuolatinis tobulėjimas ir siekis turėti daugiau nei šiuo metu. Būtent į tai ir orientuojasi ši robotų gamybos įmonė.

 

MB Eltechnika siūlo kelių skirtingų rūšių robotus kiekvienam pagal poreikius bei galimybes.

 

  • Makeblock mBot tai robotai skirti robotikos mėgėjų pradžiamoksliams, kurie nori geriau susipažinti su šia sfera. Pirmieji žingsniai - patys svarbiausi, o kai montavimas susijęs su žaidimu - mokytis yra kur kas smagiau. Šie robotai skirti vaikams, kurie nori mokytis programavimo bei roboto kontroliavimo pagrindų.

  • Siūlome įsigyti ir kiek sudėtingesnius robotus: Mbot Ranger, Ultimate Robot Kit, kurie yra valdomi Bluetooth ir IR ryšiu (nuotoliniu valdymo pulteliu). Tokio lygio rinkiniai labai puikiai tinka tiems, kurie mokosi programavimo, robotikos bei elektronikos montavimo pradmenų.

 

Makeblock - visame pasaulyje puikiai žinomas gamintojas, kuris stengiasi, kad kuo daugiau žmonių užsikrėstų robotu virusu. Sukonstravus patį pirmą savo robotą daugelis žmonių sutinka, kad tai tampa tarsi liga nuo kurios nesinori išgyti. Pradėkite nuo pačių paprasčiausių robotų ir lavinkitės tol, kol pavyks nustebinti pačiam save.